Associacions

AMPA


APA EPLA

Carretera de Bétera, s/n

963 637 354

 

AMPA CP CERVANTES

C/ de Cervantes, s/n

Teresa Bueso Marqués

627 927 794

teresabueso@hotmail.com

 

APA ESCOLA MUNICIPAL D'ESPORTS

Av. de Ramón y Cajal, s/n

Adolfo Rodríguez Dolz

655 539 396

963 902 169

adolfo.rodri@dva.gva.es

 

AMPA CEE KOYNOS

C/ del Pensament, 1

Cristina Santaisabel Salvador

686 659 470

koynos@koynos.org

ananerluc@gmail.com

 

AMPA SAGRAT COR

Pl. de Sta. Magdalena Sofia, 1

Joaquín Carrasco Lluna

Pilar Cruz Carot Zarzoso

963 643 892

apa@sagradocorazon.net

 

AMPA ESCOLA MÚSICA DE GODELLA

Parc del Molí, s/n

 

ASSOC. T'AI

C/ dels Rosers, 15

Teresa López

Mª Luisa Allepuz (secretària)

699 180 212

678 888 561

taiasociacion@gmail.com

 

AMPA DE L'INSTITUT COMARCAL IES (BURJASSOT-GODELLA-ROCAFORT)

Av. de Maria Ros, s/n

46100 Burjassot

Daniel Vanaclocha (presidenta)

Adolfo Rodríguez Dolz (secretari)

ampaiescomarcal@gmail.com

 

AMPA EL BARRANQUET DE GODELLA

Ctra. de Rocafort, 22

Daniel Vanaclocha Navalón

Salvador Castillo Plaza

963 903 057

647 193 832

danivanaclotxa@gmail.com

 

CULTURA


GRUP DE DANSES EL POBLET

C/ Ample, 49, baix, dreta

José Antonio Aparicio Olmedo

629 639 189

correu@elpobletgodella.org

 

CASINO MUSICAL DE GODELLA

C/ del Músic Francesc Caballer, 4

Rafael Fernández Maximiano

667 274 569

963 900 787

cmusicalgodella@hotmail.com

 

ASSOC. GODAYLA TEATRE

C/ del Pintor Pinazo, 67, 3

Antonio De Padua Caballer Carbonell

963 631 626

669 735 939

puccini_90@hotmail.com

 

TALLER DE MÚSICA JOSC

Pl. de Sta. Maria Magdalena Sofia, 1

Julio A. Cabezuelo Arenas

Emilio Manuel Marin i Lillo

630 928 078

658 932 142

 

ASSOC. FERROVIÀRIA DE GODELLA

C/ del Tenor Alonso, 54

President: Remigio Santibáñez

Secretari: Juan Carlos Caballer Portilla

Pàgina web: http://www.afergodella.es
Correu electrònic: mail@afergodella.es
Twitter: @afergodella

 

TALLER D'HISTÒRIA LOCAL

C/ dels Ametllers, 6

Jordi Vicent Durà Martínez

620 456 073

president@tallerhistoriagodella.org

 

COR SANT BARTOMEU

C/ de l'Abadia, 2

Presidenta: Mª José Torá Giner

Vicepresidenta: Amparo Marco Peris

Secretària: Mª Ángeles Estellés Barat

Director: José Manuel Palau Sala

corsantbertomeu@gmail.com

 

ASSOC. CRITERI 21

C/ de Sant Bartomeu, 59, 12

Mª Angeles Blanquer Cloquell

Fernando Javier Feltrer Murillo (Secretari)

673 069 456

645 256 321 (secr.)

fjfm77@yahoo.es; infocriterio21@gmail.com

 

ASSOC. LA GATOSA

C/ de St. Sebastià, 18, 8

Encarna Martínez Martínez

963 631 299

651 185 492

enpepa@gmail.com

 

COR LAMBERT ALONSO

C/ del Músic Francesc Caballer, 1

Juan Manuel Vázquez Cuerda

653 858 845

corlambertalonso@gmail.com

 

COR DE LA VILA

Plaza Músic Enric Cullell S/N

Presidenta: Bienve Junquero

690 315 174

cordelavila@cordelavila.es

www.cordelavila.es

 

A PEU PLA

C/ de la Constitució, 47

Francesc Aràndiga i Llaudes

Joan Lluís Sanxis Forriols                                                                   

963 902 389

630 169 703

consultes@apeupla.com

www.apeupla.com

 

GENT DE L'ART

Pl. de la Diputació, 2, baix

Teresa Vilanova Bargues

Madhur Suria Mata García

665 326 643

laburbujateatro@hotmail.com

 

ASSOCIACIÓ PER A LA DIFUSIÓ DEL DISSENY

C/ de Sant Bartomeu, 61, 4

Ana Fernández Sal                                        

654 386 729

anafersal@hotmail.es

add@diseñodifusion.com

 

UNIÓ DE POBLES DE GUINEA EQUATORIAL

C/ de Joan Peset Aleixandre, 9, 9

Antonio Maria Elá Nfono

Pedro Ndong Esi

619 905 503

961 827 194

620 356 167

elaeko@yahoo.es

 

LES PEDRERES ASSOC. NATURA, CREATIVITAT I CONSCIÈNCIA

Partida de l'Ermita Nova, s/n

Carmen Rey Ponce de León

Carmen Ponce de León Chacopino

658 473 952

963 900 771

sumurruth@yahoo.es

 

ASSOC. CULT. LA CUNA

C/ de Sant Francesc, 12, 4

Victor Blasco Martí                                                                                     

Ramón Camps Guevara

627 445 590

653 409 751

vblasco82@hotmail.com

 

IRIS, ASSOC. AMANTS DE LA PINTURA                                                                                                                              

C/ del Terral, 3

José Monllor Reig                                                                                   

Enrique Perona Mateu

963 642 874

628 897 774

jmr6403@yahoo.es

 

ORQUESTRA I COR GODAYLA                                                                                                                            

C/ de la Santíssima Trinitat, 5

José Manuel Palau Sala                                                                                    

José Manuel Palau Cuevas

963 637 454

davideresbrun@gmail.com

jmpsala@hotmail.com

 

SAXAES                                                                                                                                 

C/ del Pintor Pinazo, 69, 2

José Vte. Alonso Morillo                                                                                  

Manuel Valls Guadamuro

630 806 045

605 130 838

morillo@me.com

 

ASSOCIACIÓ MUSICAL VICENT COSTA                                                  

C/ del Músic Caballer, 4

Inés Costa Granell                                                                                  

Francisco José Benavent Montagud

963 902 394

676 786 150

inescosta@wanadoo.es

 

ASSOCIACIÓ LA CANTERELLA                                                  

C/ de Ponent, 5

Victor Bayona Viana                                                                                 

Claudia García Enrique-Tarancón

680 828 671

697 589 001

claudia_godella@hotmail.com

 

ASSOCIACIÓ D'ALUMNES DEL CP DE FORMACIÓ DE PERSONES ADULTES DE GODELLA                                             

C/ de Manel Tomàs, 2

Leticia Jiménez Mateo

963 642 952

 

DONES


ASSOC. QUALITAT DE VIDA                                                                                         

Major, 85, baix, dreta (vora l'ADL)

Mª Teresa López Ciria                                                 

Carmen Marco Concepción (secretària)

963 639 715

963 638 851

carmenmarco@hotmail.es

 

ASSOC. AMAS CASA TYRIUS                                                                              

C/ Major, 48, baix

Pepita Gimeno Tudela                                                                                      

Mari Tebar Gabaldón (secretària)

963 639 780

 

ASSOC. DONA SANA                                                                                          

C/ de Paterna, 3, 15

Dolores Godoy Moreno                                                                           

Amelia

963 630 708

 

EMPRESES


ASSOC. DE COMERCIANTS I PROFESSIONALS                                                             

C/ Major, 83

Agustín Belda                                                                                                                      

Manoli Piqueras (secretària)

963 900 513

606 364 848                                                           

963 630 101

mapanopolipi@hotmail.com

 

ASSOC. D'EMPRESARIS POL. INDUSTRIAL DELS OBRADORS                                                                                     

C/ Major, 85

José Fernando Ripoll Ribera

609 461 987

ripolljose@terra.es

 

ESPORTS


CLUB NATACIÓ KOYNOS                                                                              

C/ de Santa Teresa, 2

Mariano L. Sorribas Zapater

963 630 107

administracion@koynos.org

 

CLUB GIMNÀSTICA GODELLA                                                                                 

C/ de la Santíssima Trinitat, 15

José Sanchis Benlloch

963 637 464

 

CLUB ESPORTIU SAGRAT COR                                                                                          

Pl. de Sta. Magdalena Sofia, 1

José Fco. Antón Ortega

963 643 892

Fax 963 632 211

clubesportiu@sagradocorazon.net

 

CLUB KARATE NI SENTE NASHI                                                                        

Av. de Ramón y Cajal, s/n (Poliesportiu)

Miguel Ángel Muñoz i Orti

616 010 019

miquelorti@telefonica.net

 

CLUB D'ATLETISME A LES NOU                                                                                       

C/ de les Dàlies, 4

Luis Hoyas Gimenez                                      

Fernando Oliveros Moral (secretari)

696 449 869                                                                                                                       

666 495 113

669784228

clubatletisme@alesnou.com

www.alesnou.com

 

CLUB CICLISTA CANTONET                                                                                        

Músico Francisco Caballer, 4

Victor Ramón Romero Romero

699 993 806

cantonet@aptdo.net

 

GODELLA CLUB DE FUTBOL                                                                          

C/ del Pintor Pinazo, 32

Juan José Marco Frechina

963 900 646

627 349 646

juanjomarco@terra.es

 

CLUB DE NATACIÓ GODELLA                                                                               

Av. de Ramón y Cajal, s/n (Poliesportiu)

Salvador Castillo Plaza

963 160 193

piscinagodella@piscinagodella.com

 

CLUB DE PILOTA VALENCIANA GODELLA                                                                                        

C/ Mare Carlota de Santa Teresa, 17

Jorge Cabriada Martí                                                                                                    

Joan Alonso Usero (tresorer)

963 644 555                                               

963 631 300

679 917 123                                              

645 800 300

daltcorda@hotmail.com

 

CLUB DE BÀSQUET L'HORTA GODELLA                                                                      

Av. de las Acàcies, 14

Amparo Mota Lozano                                                                              

Fco. Andrés Furió (secretari)

963 643 312             

963 642 462

963 636 173          

660 991 299

 

JOVES


GRUP ESCOLTA ALTAIR                                                                                     

Pl. de Sta. Magdalena Sofía, 1

Vicente Javier Herguido Sifre

963 642 355

655 300 152

herqsi@hotmail.com

 

ORGANITZACIÓ JUVENIL ESPANYOLA (OJE)                                                              

Av. del Pinar, 25

Antonio Bleda Ortega                                                                                                           

Ramón José Cortina Badía

619 351 316

607 212 649

ramon.cortina@gmx.es

 

FAMÍLIES ALTERNATIVES DE TRANSICIÓ

Ctra. de Rocafort, 5, 1

Ángel Leandro Hernández Muñoz

Pilar Galdón Rubio

Av. de l'Orxata, 31, 3    

605 304 457

familiasalternativas@yahoo.es

 

ASSOCIACIÓ JUVENIL LA PERRERA TEATRO

Ctra. de Rocafort, 14-16

Armando Arjona Marco

Alba González Viejo (secretària)

Ctra. de Rocafort, 14-16    

677 052 940

laperrerateatro@hotmail.com

 

COL·LECTIU LA TAPADERA                                                                              

C/ de Santa Teresa, 26

Francisco Inclán Cervera

628 135 042

963 641 126

guitza@yahoo.com

 

ENTITAT PRESTADORA DE SERVEIS A LA JOVENTUT EL ROLLET                     

C/ de les Acàcies, 1, casa B

Ana Mª Arnedo Araujo                                                                      

Rubén Arnedo Araujo

963 646 021

(Vicente)

epsj.elrollet@gmail.com

 

JUBILATS


ASSOC. JUBILATS I PENSIONISTES                                                                                    

C/ Major, 83

Mariano Domingo Rábena

963 633 681

963 646 167

 

ASSOC. LOCAL DEMOCRÀTICA DE JUBILATS I PENSIONISTES CRITERI 21 DE LA UDP DE GODELLA

Antonio Salcedo Robredo                                                    

Antonio Bleda Ortega

619 351 316

616 237 984 (president)

 

MEDI


HORTS MUNICIPALS LA COSCOLLOSA

Carrer de l' Escorxador s/n

Presidenta: María I. Carrasco Molina

Secretària: Antonia Tàrrega Giménez

687883734 (presidenta)

662083130 (secretària)

lacoscollosa@gmail.com

 

GRUP EL LLENTISCLE DE GODELLA                                                                                 

C/ de Manuel Tomás, 4-5

Antonio Núñez Domingo                                             

Antonio Pardo Alcañiz (vicepresident)

963 636 107               

659 701 570

 

ASSOC. VALENCIANA DEL BONSAI                                                                              

C/ de la Vil·la Blanca, 5

Ramón Lillo Serra                                             

José Murillo (secretari)

606 404 611               

625 282 616

avbonsai@avbonsai.org                                                           

secretario@avbonsai.org

 

ASSOC. TIRA DE LA CORDA                                                                             

C/ Major, 73, baix

Pere Climent Bolinches                                              

Vicent Viñals Blasco (secretari)

677 245 198

tiradelacorda@gmail.com

 

FELCAN (protectora d'animals)                                                                

Apartat de correus, 114

Francis Moliner                                                                      

Ana Vilaplana Serrano

646 678 386

619 883 477                                             

644 297 163

felcan@felcan.org

 

SOCIALS


ASSOC. PLATAFORMA GODELLA PER LA PAU                                                              

C/ Major, 65, C

Romana Martínez Martínez                                         

Rafael Falomir Sancho (vocal)

963 636 937               

963 630 066

romanamartinez@ono.com

 

JUNTA LOCAL LLUITA CONTRA EL CÀNCER                                                                      

C/ Major, 83 (despatx Serveis Socials)

Mª CARMEN GINER NAVE

617 430 557

 

AMICS DEL POBLE SAHARAUÍ DE GODELLA                                                                              

C/ de Joaquín Ugarte, 5, bis

Eduardo Moreno Torres

617 535 674

 

ASSOC. PER A LA INTEGRACIÓ URBANA, INUR                                                                          

C/ de la Constitució, 9

Raquel Aguilar Alonso                                                                                               

Juan Luis Piñón Pallarés

626 178 883                                                                                                        

618 703 573

raquel@in-ur.es                                    

www.in-ur.es

 

VORAVIA                                                                                      

C/ de Joan Peset Aleixandre, 4

Isabel Martínez Latorre                                                                                               

Manuel Tebar Carretero

606 456 280

martinez_isalat@gva.es

 

SINA                                                                                                   

C/ de Manuel Tomás, 4, 15

Laura Villanueva                                                                                            

Nuria Gimeno

961 097 617

sina@asociacionsina.org

 

DOMUS PACIS CASAL DE LA PAU                                                                               

C/ Major, 60, baix

José Antonio Bargues Marco                                                                                             

J. Fco. López Gutiérrez (secretari)

963 915 429

Fax 963 915 048

administracioncasal@gmail.com

 

 

VEÏNS


AV NOU CAMPOLIVAR                                                                               

Ermita Nova, 14, A

Luis Almenar Bueso                                                                                                   

Nuria Almenar Bueso (secretària)

963 636 289

 

AV CAMPOLIVAR                                                                                             

Av. del Pinar, 11, baix                                          

Mª José Verdú Cardo                                                                                                           

Mª José Olmos Pascual

963 637 591

651 384 202

mjvc-19@hotmail.com

 

AV CLOT DE BARRABÀS                                                                                                

C/ de la Tramuntana, 11

Josep Vidal i Otero (president)                                                                                            

Vicent Taronger Valdés

963 643 874

jovidot@hotmail.com

clotbarrabas@hotmail.com

 

AV NUCLI ANTIC                                                                                             

C/ de María Ros, 4, 7

Mª Antonia García Verdu

963 633 418

tonyagarciav@ono.com

 

FEDERACIÓ AV I SOCIOCULTURAL                                                                                 

C/ de la Tramuntana, 4                

Eliseo García Herrero                                                 

963 642 772

 

AV BARRANQUET-EL SALVADOR                                                                                          

C/ de Santa Teresa, 83

Antonio Serrano García

665 361 166

toniandmari@hotmail.com

 

ASSOC. PROM. N. MUNI. CAMPOLIVAR - CREU DE GRÀCIA                                                           

C/ de Joaquín Ugarte, 16

Mª José Olmos Pascual

963 637 591

 

AV ERMITA NOVA                                                                                                  

C/ de l'Ermita Nova, 85

Mª Isabel Gimeno Esteban

606 907 838

maribelgimeno47@hotmail.com

 

CAMPOLIVAR ANTIC I LA PEDRERA                                                                                 

C/ dels Eucaliptus, 11

Rafael Herrero García                                                  

Elisa López Garrido (vicepresidenta)

963 639 564

 

AV CASAS DEL PENSAMENT                                                                                         

C/ del Pensament, 24, baix

José Vicente Sanz Mas (president)                                     

Jesús Herrero Fuentes

963 641 575                                                                                                                        

665 642 262

jesusherrero@hotmail.com

 

AV PROPIETARIS PARTIDA ERMITA NOVA POL. 5                                                                                         

Partida de l'Ermita Nova, pol. 5, parc. 63

Vicenta Alcañiz Marco (president)                                                                                 

Fco. González García

687 215 759

 

AV SANTA BÀRBARA III FASE                                                                                         

C/ de Mendizábal, 88

Juan Garrido Casas (president)                                                                                

Juan Carlos Alguacil Mari

963 519 086

fax 963 941 761

bea.antoniogarcia@hotmail.es

  

GRUPS I ASSOCIACIONS NO INSCRITES


RAIMA

Cristina Ghetti

961 687 760

652 938 025

 

AMIGUES DE LA MÚSICA

Maria Dolores Cardo Arrufat

690 744 460

 

PROPIETARIS/ARRENDATARIS DE L'HORTA

963 904 495

 

ASSOC. DE COLOMBAIRES DE GODELLA

Pepe

646 904 170

 

MOVIMENT JÚNIOR SOM RENT

Núria Palanca Giner

Mar Català Sanchis (secretària)

C/ de l'Abadia, 27, baix    

669 151 922

somrent@hotmail.com

 

CEE/COOP. RENÀIXER

Angel Bonafé Óscar

Fax 963 638 265

elrenaixer@terra.es

 

CEE/COOP. KOYNOS

 

CEE GODAYLA

Juan Cases Furio

963 633 937

afad_godayla@yahoo.es

 

JUNTA LOCAL FALLERA

Enriqueta Baena Carvajal

669 778 723

ebc57@hotmail.com

 

A PUNT

Tatiana Prades Castells

963 902 597

675 402 565

 

COMPARSA CAVALLERS TEMPLARIS

José Vicente Alonso del Amo

cccavallerstemplarisgodella@gmail.com